MUĞLA BODRUM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin GEÇİN´in 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin GEÇİN, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı sonu vesilesiyle bir mesaj yayımladı. Mesajında şu ifadelere yer verdi:
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Emin GEÇİN´in 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı

Öğrenci, öğretmen ve idarecilerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiası olarak bir eğitim- öğretim yılını daha geride bırakmış bulunuyoruz. Bu süreçte emeği geçen herkesi özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyor, gayretlerinin devamını diliyorum.

 

Değerli Öğretmenlerimiz,

Sizler bir neslin yetiştirilmesinde önderlik yapan kişilersiniz. Büyük bir vazife şuuru ile görevinizi yürüterek kutlu mesleğinizi aslına uygun olarak icra etmektesiniz. Geleceğin Büyük Türkiye’si sizlerin gayretleriyle şekillenmektedir. Bu fedakâr emeklerinizi can-ı gönülden kutluyor, hepinize teşekkür ediyorum. 

 

Kıymetli Velilerimiz,

Sizler de öğretmenlerimizi bu yolda yalnız bırakmayıp var gücünüzle evlatlarınıza destek olmaya çalıştınız. İşbirliğinizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Gerek eğitim- öğretim döneminde gerekse tatil süreçlerinde evlatlarınızla daha çok vakit geçirmenizi daha güzel yarınlar adına sizden istiyorum. Onların öncelikli ihtiyacı ilimden evvel sevgi ve ilgidir. Onu da en iyi sizde bulacaklardır. Hepinize çocuklarınızla geçireceğiniz mutlu, nicelikli tatiller temenni ediyorum.

 

Sevgili Öğrencilerimiz,

Acısıyla tatlısıyla, dolu dolu bir eğitim- öğretim yılını geride bıraktınız. Derslerde gösterdiğiniz başarı ve her türlü sosyal- kültürel çalışmalarınızı tebrik ediyor, bu çabanızın devamını diliyorum. Almış olduğunuz bütün bu eğitim ve öğretimin kariyer değil, iyi bir insan olmanız için sizlere verildiğini unutmayınız. Ahlaktan yoksun bir ilmin size de çevrenize de bir faydası olmayacağı gibi, sırtınızda bir yük misali ağır geleceğini hatırınızdan çıkarmayınız. Her eğitim- öğretim yılında farklı bilgilerle donansanız da, bunların hep aynı amaca hizmet ettiği değişmez bir gerçektir. Bu halde size düşen daima iyi bir fert, iyi bir insan olmaktır. Bu yüce amaç doğrultusunda her gün yenilenerek, gelişerek emekleri boşa çıkarmayacağınıza güveniyoruz. Hepinize neşe dolu, keyifli bir tatil diliyor, karne heyecanınızı yürekten paylaşıyorum.

 

 

Emin GEÇİN

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü

Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Bodrum Hükümet Konağı Kat 2 Posta Kodu48400 Bodrum/MUĞLA - 0 252 316 10 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.