MUĞLA BODRUM İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkez Turgutreis Ortaokulunun eTwinning Başarısı

Merkez Turgutreis Ortaokulunun eTwinning Başarısı

Bu yıl Brüksel´deki Merkezi Destek Servisi tarafından ilk defa uygulanan, okul seviyesinde yapılan eTwinning çalışmalarını tanımak için "eTwinning Okul Etiketi" başvuru hakkı sunulmuştur. Çeşitli kriterleri sağlayan okullar, sistemde belirlenerek başvuru hakkı kazanmışlardır. Başvuru yapan okullardan da ikinci aşamadaki kriterleri sağlayan okullar "eTwinning Okul Etiketi" almışlardır.

 

Merkez Turgutreis Ortaokulu, Avrupa ülkelerinden katılımcı okullar arasından "eTwinning Okul Etiketi" alan 1211 okul arasına girmiştir. Türkiye´de toplam 179 okul, Muğla İli´nden de toplam 9 okul "eTwinning Okul Etiketi" almıştır. 

İki aşamadan oluşan başvuru sürecinin değerlendirilmesinden sonra Avrupa´dan 1211 , Türkiye´den 179 ve ilimizden 9 okul eTwinning Okul Etiketi almaya hak kazanmış olmakla birlikte ilimiz Türkiye sıralamasında 4. sırada yer almıştır. A

Bu başarının mimarı olan Merkez Turgutreis Ortaokulu öğretmenleri, öğrencileri ve destek veren idarecilerini tebrik ediyoruz.

 

İLÇE ADI

OKUL ADI

BODRUM

Merkez Turgutreis Ortaokulu

DALAMAN

Cumhuriyet İlkokulu

MARMARİS

Halit Narin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

MARMARİS

Armutalanı Evren Paşa Ortaokulu

MARMARİS

Beldibi Sıtkı Zaralı Ortaokulu

MENTEŞE

Muğla Anadolu Lisesi

MENTEŞE

Şehit İbrahim Karaoğlanoğlu Ortaokulu

MENTEŞE

75.Yıl Anaokulu

YATAĞAN

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ortaokulu

 

Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Bodrum Hükümet Konağı Kat 2 Posta Kodu48400 Bodrum/MUĞLA - 0 252 316 10 34

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.